Rent a Car Yazılımı Özellikleri


rent a car yazılımı fiyat listesi

Fiyat Listesi Tanımlama

İstediğiniz kadar sezon fiyat listesi tanımlaması yaparak belirttiğiniz tarih aralığında sistem tarafından otomatik olarak araçlara o fiyat uygulanır.
Örn: Kurban bayram tarifesi tanımı yaparak o tarihlerde istediğiniz fiyatları uygulatabilirsiniz.Müşteri Yönetimi

Rent a Car Yazılımı ile teslimat süresi yaklaşan müşterilerinize SMS ve E-Mail ile hatırlatmalar yapabilir, kampanya/duyuru ve cari hesap durumları konusunda ayrıca bilgilendirmeler sunabilirsiniz.

rent a car yazılımı müşteri listesi

ecarsis ajanda

Hatırlatmalar / Ajanda

Araçlarınızın bakım, sigorta, kasko vb. hatırlatmaları sistem tarafından otomatik olarak yapılır. Ayrıca özel olarak istediğiniz kadar hatırlatma kaydı ekleyebilirsiniz.
Ajanda özelliği ile aylık tüm olayları tek bir ekranda görebilirsiniz.Entegre Web Sitesi

ECARSIS ile web sitenize API üzerinden entegrasyon yapabilirsiniz. Ecarsis'e ekleyeceğiniz tüm araçlar ve özellikler otomatik olarak web sayfanıza entegre olmaktadır. Böylelikle tek bir yerden tüm kontrolleri sağlamış olursunuz.

ecarsis

ecarsis

Araç Takip Entegrasyonu

Anlaşmalı olduğumuz Turuncu Araç Takip Sistemi müşterisi iseniz araçlarınızı Rent a Car Yazılımı üzerinden takip edebilirsiniz.Ekstra ve Dahili Hizmetler

Sınırsız ekstra ve dahili hizmet ekleyebilirsiniz. Rezervasyon ekranında seçilen ekstra hizmetlerin fiyatları otomatik olarak kiralama fiyatına eklenir. Hizmetleri günlük ve kiralama başı olarak fiyatlandırabilirsiniz.

rent a car ekstra hizmetler

rent a car muhasebe

Şirket Giderlerinizi Kontrol Edin

Gider muhasebe kalemlerinizi tanımlayarak böylelikle şirketin masraflarını ayrıntılı bir şekilde raporlayabilirsiniz.Araç Bakım Kayıtları

Araca özel (Bakım, Tamir, Parça değişim vb.) bakım kayıtlarını tanımlayarak böylelikle araçların bakım masraflarını ayrıntılı bir şekilde raporlayabilirsiniz.

rent a car bakım kayıtları

rent a car minimum kiralama

Minimum Kiralama

Minimum kiralama özelliği ile lokasyonlarınıza yönelik "en az x gün kiralama ve şu tarihler arasında geçerli olsun" şartı koyabilirsiniz.Tek Yön (DROP) Ücretleri

Kiralanan aracın farklı bir lokasyona teslim edilmek istenmesi söz konusu olduğunda tek yön ücreti belirtebilirsiniz. Tüm lokasyonlarınıza ayrı ayrı fiyatlandırma yapabilirsiniz.

tek yön ücretleri drop

ecarsis sms

SMS Bildirimi

SMS paketiniz varsa örn: doğum günü olan müşterilere otomatik olarak doğum günü mesajı gönderebilir veya aracın teslimine x süre kala hatırlatma mesajı gönderebilirsiniz.Kampanya / İndirim Kuponları

ECARSIS üzerinden istediğiniz kadar kampanya ve indirim kuponları tanımlayabilirsiniz. Tanımlanan kampanya ve indirim kuponları web sitenizde ve aracjet.com üzerinde geçerli olacaktır.

rent a car kampanyalar

rent a car döviz kurları

Döviz Kurları

Birden fazla döviz kuru tanımlaması yaparak fiyatlandırmayı döviz bazında yapabilirsiniz. Kurlar otomatik olarak TCMB üzerinden çevrilir. İsterseniz kuru manuel olarak da belirleyebilirsiniz.Araç Raporları

Seçilen aracın belirlenen tarih aralığına göre tüm işlem haraketlerini, kazançlarını, bakım kayıtlarını listeleyebilir ve PDF, Excel olarak çıktı alabilirsiniz.

ecarsis araç raporları

ecarsis cari raporları

Cari Raporları

Tüm carilerin veya seçtiğiniz bir carinin tarih aralığına göre ayrıntılı işlem hareketlerini güncel borç, alacak ve bakiye ayrıntılarını listeleyebilir ve PDF, Excel olarak çıktı alabilirsiniz.


Ecarsis Rent a Yazılımını kredi kartı girmeden, taahütte bulunmadan 15 gün boyunca ücretsiz deneyin. Bugüne kadar ki en gelişmiş Rent a Car yazılımı ile tanışın.

[email protected]

Her türlü sorularınız için lütfen bize yazın.

(0216) 594 75 00

Ecarsis Müşteri Hizmetleri Destek Hattı

Ecarsis Sosyal Medya


  • Varyap Meridian Business I Blok Kat. 5 Daire 70 Ataşehir / İstanbul
  • 0216 594 75 00
2019 © ecarsis.com Gizlilik Politikası Aydınlatma Metni Çerez Politikası Mesafeli Satış Sözleşmesi Teslimat ve İade ENVEPO YAZILIM TİCARET ANONİM ŞİRKETİ